E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

   
    19 листопада, на запрошення голови Об'єднання організацій роботодавців Донецької області М. Цуркана, фахівці відділення НСПП в Донецькій області взяли участь у стратегічній сесії роботодавців та влади Донецької області, яка відбулась у м. Слов'янськ. Організатором заходу стала Федерація роботодавців України. У сесії взяли участь перший заступник голови Донецької облдержадміністрації, керівники профільних департаментів ОДА та підприємці з усього регіону.
   На порядку денному розглянуто питання розвитку соціального діалогу, яке є актуальним у відносинах бізнесу та влади. У обговоренні питань щодо вирішення проблем професійно-технічної освіти та зупинення відтоку трудових ресурсів із країни взяли участь генеральний директор Федерації роботодавців України Р. Іллічов та директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Т. Сідашева. Про сучасні форми роботи служби зайнятості розповіла директор обласного центру зайнятості В. Рибалко.
   М.Цуркан закликав підприємців створювати міські об’єднання організацій роботодавців та приєднуватись до Об'єднання організацій роботодавців Донецької області для ведення соціального діалогу на всіх рівнях.
   За результатами заходу прийнято рішення щодо поновлення втрачених зв’язків з галузевими об'єднаннями організацій роботодавців, формування спільних питань для проведення зустрічі з урядом, підвищення ефективності співпраці бізнесу і влади та перезавантаження роботи Національної тристоронньої соціально-економічної ради, як майданчика для прийняття рішень, які цікавлять сторони діалогу та покращують рівень життя у країні.
   Головний спеціаліст Відділення С. Демченко зауважив, що за сприяння Відділення сторонами соціального діалогу підготовлено проект Територіальної угоди на наступні роки, що є запорукою розвитку соціального діалогу в Донецькій області.