E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

     
   15 листопада у відділенні НСПП в Житомирській області (Відділення) відбулась чергова нарада-семінар з трудовими арбітрами та незалежними посередниками НСПП.
   Захід приурочено до 21-ої річниці утворення Національної служби посередництва і примирення. Начальник Відділення С. Лісневський відзначив, що за даний проміжок часу Відділення здійснювало заходи щодо врегулювання 400 конфліктних ситуацій та сприяло своєчасному вирішенню близько 30 колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)). Виконуючи основні завдання, Відділення здійснювало посередництво і примирення під час вирішення КТС(К), забезпечувало здійснення соціального діалогу, вироблення узгоджених пропозицій щодо розвитку соціально-економічних та трудових відносин в області.
    С. Лісневський поінформував про результати роботи Відділення за січень-жовтень 2019 року та окреслив планові завдання на листопад-грудень поточного року та на 2020 рік. Так, Відділення сприяло врегулюванню 34 конфліктних ситуацій на підприємствах області. За результатом вжитих Відділенням заходів підприємствами погашено заборгованість із виплати заробітної плати у сумі 3,6 млн грн.
   Головний спеціаліст В. Кривенко повідомив про роботу Відділення щодо запобігання виникненню КТС(К). Станом на 01.11.2019 на обліку Відділення у системі запобігання виникненню КТС(К) перебувало 12 підприємств. За січень-жовтень поточного року проведено 64 превентивні заходи задля поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах.
    Головний спеціаліст Відділення К. Захарченко поінформувала про динаміку стану СТВ на підприємствах області упродовж січня-жовтня 2019 року. Крім того, повідомила про підготовку Відділенням комплексного аналізу стану СТВ у закладах освіти Житомирщини та прогнозу щодо розвитку СТВ, виникнення КТС(К) у другому півріччі 2020 року.
    По завершенню наради-семінару фахівці Відділення відповіли на поставлені учасниками запитання та висловили вдячність трудовим арбітрам і посередникам за ефективну взаємодію під час вирішення КТС(К), а також окреслили шляхи подальшої співпраці.