E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 don15112019На прохання голів профспілкових організацій державних вугледобувних підприємств, за сприяння начальника відділення НСПП в Донецькій області А. Хімчака, 14 листопада 2019 рокув м. Краматорськ, у приміщенні Донецької облдержадміністрації відбулась нарада під головуванням голови Донецької облдержадміністрації П. Кириленка.
  На нараді були присутні голови профспілкових організацій державних вугледобувних підприємств ДП "Селидіввугілля", ДП "Мирноградвугілля", ДП "Торецьквугілля", ДП "ВК "Шахта Краснолиманська".
    Під час зустрічі обговорено проблеми вугільної галузі Донецької області та шляхи вирішення проблем державних шахт.
    Зокрема, А. Хімчак зауважив, що на державних підприємствах вугільної промисловості – ДП "Селидіввугілля" та ДП "Мирноградвугілля", хронічно не вирішуються питання своєчасності виплати заробітної плати, забезпечення найманих працівників засобами індивідуального захисту, що стало причиною виникнення довготривалих колективних трудових спорів (конфліктів).
 Очільником області заслухано пропозиції представників шахтарських колективів та профспілкових комітетів, напрацьовано пропозиції до Уряду та Верховної Ради України, які мають поліпшити стан справ на підприємствах. П. Кириленко зазначив, що заборгованість із заробітної плати вже виплачується та наголосив, що зі свого боку обласна влада докладе максимум зусиль для недопущення подібних ситуацій у подальшому.
   Міністерство енергетики та захисту довкілля України проводитиме зустрічі з представниками українських шахт, що працюють на підконтрольній території, за результатами яких формуватиметься програма реформування та розвитку галузі.
   П. Кириленко та профспілкові лідери домовились про зустріч після завершення розгляду програм профільним міністерством з метою обговорення перспектив подальшого розвитку шахт та міст-супутників.
    Лідери профспілкових організацій державних вугледобувних підприємств подякували голові Донецької облдержадміністрації за змістовну зустріч.