E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

riv1511201914 листопада 2019 року у приміщенні відділення НСПП в Рівненській області (Відділення) було проведено урочисті заходи з нагоди 21-ої річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення, в яких взяли участь працівники Відділення, представники органів місцевого самоврядування, завідувачі ІКЦ НСПП в районах області, соціальні партнери Відділення тощо.

Т. Фокіна, начальник Відділення, у своїй промові привітала присутніх з річницею утворення НСПП, підвела підсумки роботи Відділення за всі роки з дня її утворення. Так, за весь період діяльності Відділення сприяло вирішенню 69 колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)), з яких 65 КТС(К) вирішено та знято з реєстрації.

Зазначила, що реалізовуючи норми нормативних актів НСПП, Відділення особливу увагу приділяє роботі щодо запобігання виникненню КТС(К).

Пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій виключно у правовому руслі, залучення усіх заінтересованих сторін, розробка та реалізація комплексу правових, соціально-економічних, організаційно-технічних та інших заходів дає змогу не допускати ескалації конфліктних ситуацій.

Заступник голови Рівненської обласної ради О. Бучинський побажав і надалі керуватись принципами патріотизму, професіоналізму і порядності; самовіддано служити, в першу чергу, народу України та сприяти налагодженню взаємодії між сторонами соціального діалогу. Зазначив, що Служба гідно виконує роль медіатора у конфліктах, які виникають між сторонами соціально-трудових відносин.

Із вітальними словами на урочистостях виступили голова Об’єднання організацій роботодавців Рівненської області та директор департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА, які зауважили на плідній співпраці та побажали Відділенню подальших звершень у напрямі забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах підприємств, установ, організацій області.

По завершенню заходу, за вагомий внесок у сприянні вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), врегулюванні розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин та з нагоди 21-ї річниці утворення НСПП були нагороджені відзнаками НСПП працівники Відділення, завідувачі інформаційно-консультаційних центрів НСПП, арбітри НСПП.