E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

24 жовтня начальник відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) С. Власенко взяв участь у засіданні тимчасової комісії Черкаської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат (Комісія).

На засіданні розглянуті питання щодо забезпечення коштами закладів освіти і охорони здоров'я області та заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери Межиріцької ОТГ.

Представники Канівської РДА та голова Межиріцької ОТГ доповіли про причини виникнення проблем з фінансуванням закладів освіти Межиріцької ОТГ.

С. Власенко зазначив, що конфліктна ситуація у Межиріцькій загальноосвітній школі перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), у зв'язку з наявністю заборгованості із виплати заробітної плати. Фахівцями Відділення надано сторонам соціально-трудових відносин (СТВ) відповідні рекомендації та роз'яснення щодо поліпшення стану СТВ у закладі.  

Присутні на засіданні голова Федерації профспілок області, голови відповідних обласних галузевих профспілок та представники профспілки освіти та науки Канівського району взяли активну участь у обговоренні вищезазначених питань.

           Крім того, у ході засідання членами Комісії визначено строки щодо оформлення керівництвом Межиріцької ОТГ документів для отримання освітньої субвенції з державного бюджету та винесення на розгляд депутатів ОТГ питання щодо перерозподілу коштів, які надійшли до бюджету громади додатково.