E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

23 жовтня головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області (Відділення) Б. Піроцький взяв участь у засіданні Деснянської районної у місті Чернігові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів (Комісія), яке відбулось під керівництвом голови Деснянської районної у м. Чернігові ради В. Грецького.

На початку засідання голова Комісії поінформував про стан заборгованості із виплати заробітної плати в трудових колективах району. Станом на 01.10.2019 сума боргу склала 4,2 млн грн (на 5,7% більше у порівнянні із попереднім місяцем)

Під час заходу заслухано представників 2-х підприємств-боржників: ПрАТ "Чернігівський завод радіоприладів" (на підприємстві зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) (КТС(К)) та Дочірнього підприємства національної акціонерної компанії "Надра України" "Чернігівнафтогазгеологія" (перебуває у базі даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності), які поінформували про причини виникнення і зростання заборгованості із виплати заробітної плати та сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України. Водночас, повідомили про заходи, що вживаються для усунення порушень. За результатом обговорення питань порядку денного Комісією винесено протокольне рішення щодо строків погашення боргів на вищезазначених підприємствах.

У своєму виступі Б. Піроцький повідомив про вжиті Відділенням, в межах повноважень, заходи, спрямовані на врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин. Крім того, акцентував увагу на необхідності подальшої співпраці зі сторонами соціального діалогу, зокрема проведення спільних зустрічей з керівництвом та трудовими колективами проблемних підприємств району.