E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

17 жовтня 2019 року у приміщенні Головного управління Національної поліції у Запорізькій області, відбулась зустріч начальника відділення НСПП в Запорізькій області (Відділення) С. Четвертака з заступником начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області (ГУНП в Запорізькій області) О. Панченком та начальником управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області А.Ткаченком.

Учасниками зустрічі було обговорено та підписано Спільний план роботи щодо забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення мітингів, пікетувань, страйків та акцій протесту на території Запорізької області.

Основною метою даного Плану є координація дій, управління силами та засобами підрозділів ГУНП в Запорізькій області по забезпеченню публічної безпеки та порядку надання практичної допомоги Відділенню під час проведення страйків та інших акцій соціального протесту.

С. Четвертак звернув увагу О. Панченка на необхідність своєчасного інформування Відділення про заплановані найманими працівниками підприємств, установ та організацій міста та області акції соціального протесту, з метою своєчасного надання сторонам соціально-трудових відносин роз'яснень положень Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", а також попередження проведення несанкціонованих акцій соціального протесту. Також зазначив, що з метою попередження виникнення конфліктних ситуацій, Відділенням постійно здійснюються заходи з метою підвищення рівня правової культури найманих працівників та роботодавців.

У свою чергу О. Панченко зазначив, що ГУНП в Запорізькій області створено штаб та відповідну робочу групу по взаємодії з Відділенням.