E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

       10 жовтня 2019 року заступник начальника відділення НСПП в Чернігівській області (Відділення) М. Максименко взяла участь у засіданні Новозаводської районної у місті Чернігові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів (Комісія).

       Розпочав засідання начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Є. Федориніч, який поінформував про стан заборгованості із заробітної плати за 9 місяців 2019 року. Зазначив, що сума боргу порівняно із початком року зменшилася на 59,2% і станом на 01 жовтня 2019 року складала 3,9 млн грн.

      Позитивна динаміка спостерігається на таких промислових підприємствах як: ПрАТ "КСК "Чексіл", на якому, за сприяння Відділення, в березні 2019 року вирішено КТС(К) та ДП "Чернігівторф", де Відділення сприяє вирішенню КТС(К). В той же час, незмінною залишається ситуація у Чернігівській філії ПП "Компанія "ІнексУкрПаркет", що призупинила діяльність та має боргові зобов’язання майже 1,2 млн грн.

     З питань порядку денного щодо вжитих заходів, в межах повноважень, спрямованих на локалізацію конфліктних ситуацій виступили: заступник начальника відділу праці управління Держпраці у Чернігівській області та заступник начальника Відділення.

        За підсумками засідання Комісії прийнято відповідні рішення щодо здійснення ефективних заходів задля повного погашення заборгованості із виплати заробітної плати на суб'єктах господарювання району.