E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

15 жовтня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Закарпатській області (Відділення) І. Палка з в.о. голови Хустської районної державної адміністрації М. Поповичем, під час якої обговорено питання вирішення 9 колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками відділів та Хустською РДА, зареєстрованих НСПП у червні 2019 року.

У вересні 2019 року, у зв'язку з виконанням, знято з реєстрації вимоги найманих працівників щодо невиконання вимог законодавства про працю з питань гарантій і компенсацій (пільг).

Залишаються незадоволеними вимоги найманих працівників з питань невиконання вимог законодавства про працю в частині нормування і оплати праці, а саме: "Збільшити фонд заробітної плати на 2019 рік для встановлення додаткових стимулюючих виплат працівникам у зв'язку із доведенням управлінню нових завдань та значним навантаженням на працівників".

Начальник Відділення повідомив про загострення стану соціально-трудових відносин в закладі у зв'язку з незадоволенням зазначених вимог. Найманим працівникам не виплачується надбавка за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу, яка рекомендована Постановою Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 № 811 "Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій". Як наслідок, працівники отримують низьку заробітну плату, відбувається масове звільнення. Крім того, І. Палко нагадав, що одним із рішень примирної комісії є вжиття Хустською РДА дієвих заходів щодо вирішення питання про виділення додаткових коштів на стимулюючі виплати найманим працівникам.

У свою чергу, М. Попович повідомив, що на стимулюючи виплати працівникам виділено 150 тис грн з необхідних 328 тис грн. Також зазначив, що на сесії Хустської районної ради, яка відбудеться 17.10.2019, розглядатиметься питання щодо виділення іншої частини коштів на матеріальну підтримку працівників управління соціального захисту.

         Учасники зустрічі досягли домовленості щодо подальшої ефективної співпраці з метою вирішення колективних трудових спорів(конфліктів).