E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

     

    Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, фахівці відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) здійснюють оцінку відповідності критеріям репрезентативності.

      11 жовтня у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області фахівці Відділення провели навчально-практичний семінар з представниками Вінницької обласної організації профспілки агропромислового комплексу України щодо здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

         Головний спеціаліст Відділення О. Богословська поінформувала про повноваження НСПП та повідомила про результати роботи Відділення щодо проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності у 2019 році. Крім того, надала роз’яснення щодо критеріїв репрезентативності для суб’єктів профспілкової сторони, порядку оформлення та подання документів, процедури розгляду поданих документів Комісією Відділення з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців.

        По завершенню семінару представникам профспілки надано методичні матеріали з питань проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та обговорено шляхи подальшої співпраці.