E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

KHA11102019     

10 жовтня у відділенні НСПП в Харківській області (Відділення) відбулась нарада-семінар для фахівців Відділення та представників позаштатних інституцій НСПП.

     Відкривши нараду, начальник Відділення С. Лайков ознайомив присутніх з результатами діяльності Відділення щодо поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємствах Харківської області та детально окреслив заходи Відділення, спрямовані на сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)). Окрему увагу приділено ситуації у ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання", ДП "Харківський завод транспортного устаткування", КП "Харківські теплові мережі", загострення стану СТВ на яких призвело до виникнення КТС(К).

    Заступник начальника Відділення Г. Клочко доповіла про основні показники роботи Відділення щодо сприяння вирішенню КТС(К) та запобігання їх виникненню у січні-вересні 2019 року. Також поінформувала про заходи Відділення, спрямовані на розвиток соціального діалогу, забезпечення репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців.

     Головний спеціаліст Відділення О. Базій ознайомила учасників семінару з пропозиціями Відділення щодо змін до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

    По завершенню заходу відбулось жваве обговорення окреслених питань,зокрема конкретних прикладів сприяння Відділенням вирішенню КТС(К).