E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Серпень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 

С. Єськова, головний спеціаліст відділення НСПП в Харківській області

 

Khar1608201715 серпня 2017 року, у приміщенні відділення НСПП в Харківській області (далі – Відділення) відбулася зустріч начальника Відділення С. Лайкова з виконуючим обов’язки начальника Головного управління Державної служби України з питань праці у Харківській області (далі – Головне управління Держпраці у Харківській області) О. Петренко.

 

У ході зустрічі підведено підсумки співпраці, яка активно розвивалася упродовж останніх років, а також обговорено шляхи подальшого співробітництва у напрямі забезпечення виконання на підприємствах Харківської області норм законодавства про працю, реалізації спільних заходів.

 

О. Євченко, начальник відділення НСПП в Миколаївській області

 

10 серпня 2017 року, в рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) та Миколаївською обласною організацією Професійної спілки працівників будівництва і промисловості будматеріалів (далі – Профспілка) на 2016-2018 роки, представники Відділення взяли участь у проведенні урочистих зборів до Дня будівельника. В урочистих зборах взяли участь заступник голови облдержадміністрації з питань розвитку інфраструктури, будівництва, екології, житлово-комунального господарства та цивільного захисту В. Гайдаржи,заступник міського голови М. Мкртчян та інші представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профспілкового активу та громадськості.

 

Г. Шинкаренко, заступник начальника відділення НСПП в Хмельницькій області

 

Khm0208201731 липня 2017 року, у приміщенні ПАТ «Національна Суспільна Телерадіокомпанія України» Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр», відбулася прес-конференція, на якій обговорили укладання колективних договорів та створення при цьому представницьких органів при їх укладанні.

Захід організовано відділенням НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення), Хмельницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», управлінням Держпраці в Хмельницькій області, Федерацією профспілок Хмельницької області.

 

Б. Старунчак, провідний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області

 

Закарпатська обласна профспілкова організація працівників культури (далі – Профспілка) охоплює членством 99% від працівників підприємств, установ та організацій різних форм власності сфери культури Закарпаття. Рішенням відділення НСПП в Закарпатській області (далі – Відділення) від 29 листопада 2016 року Профспілка визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. Це значно допомагає у вирішенні проблем працівників шляхом ефективного соціального діалогу.

С.Огородник, головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області

Chernih0108201701 серпня 2017 року відбулась робоча зустріч в.о. начальника відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) М.Максименко з головою Федерації профспілкових організацій Чернігівської області І. Москаленком, під час якої обговорювались питання узгодження позицій та дій, направлених на дотримання законодавства про працю, сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ), запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах області. Досягнуто домовленості про вжиття спільних заходів щодо врегулювання конфліктної ситуації, що виникла у комунальному закладі «Остерська міська лікарня» Остерської міської ради.